Pastāsti par
Sunway University Sunway University
abonenti
1,180
video skatījumi
5,187,282
Video skaits
143
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2015
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

Sunway University YouTube kanālu statistika

Sunway University
abonenti
1,180
video skatījumi
5,187,282
Video skaits
143
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 185 - $ 1.11K
10
pēdējās 7 dienas
abonenti
30
pēdējās 30 dienas
70
pēdējās 90 dienas
10,346
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
494,923
pēdējās 30 dienas
971,591
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
13.07.2024 Sat +5,912 $ 2 - $ 13
09.07.2024 Tue +67,464 $ 25 - $ 151
06.07.2024 Sat +73,460 $ 27 - $ 165
02.07.2024 Tue +90,030 $ 33 - $ 202
28.06.2024 Fri +99,344 $ 37 - $ 223
25.06.2024 Tue +158,713 $ 59 - $ 357
20.06.2024 Thu +268,198 $ 100 - $ 603
11.06.2024 Tue +86,872 $ 32 - $ 195
08.06.2024 Sat +45,833 $ 17 - $ 103
05.06.2024 Wed +29,939 $ 11 - $ 67
02.06.2024 Sun +42,144 $ 15 - $ 94
28.05.2024 Tue +481 $ 0 - $ 1
23.05.2024 Thu +297 $ 0 - $ 0
18.05.2024 Sat +526 $ 0 - $ 1