Pastāsti par
Staz Staz
abonenti
18,100
video skatījumi
9,331,778
Video skaits
89
valsts
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2009
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

Staz YouTube kanālu statistika

Staz
abonenti
18,100
video skatījumi
9,331,778
Video skaits
89
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 0 - $ 4
0
pēdējās 7 dienas
abonenti
0
pēdējās 30 dienas
0
pēdējās 90 dienas
415
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
1,841
pēdējās 30 dienas
7,566
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
04.10.2022 Tue +224 $ 0 - $ 0
01.10.2022 Sat +191 $ 0 - $ 0
28.09.2022 Wed +255 $ 0 - $ 0
25.09.2022 Sun +330 $ 0 - $ 0
22.09.2022 Thu +841 $ 0 - $ 1
11.09.2022 Sun +1,510 $ 0 - $ 3
27.08.2022 Sat +781 $ 0 - $ 1
17.08.2022 Wed +528 $ 0 - $ 1
09.08.2022 Tue +537 $ 0 - $ 1
02.08.2022 Tue +609 $ 0 - $ 1
27.07.2022 Wed +346 $ 0 - $ 0
22.07.2022 Fri +365 $ 0 - $ 0
18.07.2022 Mon +562 $ 0 - $ 1
13.07.2022 Wed +487 $ 0 - $ 1