Pastāsti par
Santa Maria Latvija Santa Maria Latvija
abonenti
355
video skatījumi
5,369,264
Video skaits
232
valsts
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2015
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

Santa Maria Latvija YouTube kanālu statistika

Santa Maria Latvija
abonenti
355
video skatījumi
5,369,264
Video skaits
232
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 0 - $ 1
0
pēdējās 7 dienas
abonenti
-1
pēdējās 30 dienas
2
pēdējās 90 dienas
203
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
684
pēdējās 30 dienas
2,981
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
07.08.2022 Sun +203 $ 0 - $ 0
31.07.2022 Sun +123 $ 0 - $ 0
25.07.2022 Mon +104 $ 0 - $ 0
21.07.2022 Thu +122 $ 0 - $ 0
17.07.2022 Sun +132 $ 0 - $ 0
12.07.2022 Tue +92 $ 0 - $ 0
07.07.2022 Thu +66 $ 0 - $ 0
03.07.2022 Sun +89 $ 0 - $ 0
29.06.2022 Wed +192 $ 0 - $ 0
24.06.2022 Fri +190 $ 0 - $ 0
21.06.2022 Tue +136 $ 0 - $ 0
18.06.2022 Sat +189 $ 0 - $ 0
14.06.2022 Tue +198 $ 0 - $ 0
09.06.2022 Thu +174 $ 0 - $ 0