Pastāsti par
PUSNAKTS ŠOVS SEPTIŅOS Pusnakts Šovs SeptiŅos
abonenti
28,800
video skatījumi
15,179,217
Video skaits
855
valsts
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2014
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

PUSNAKTS ŠOVS SEPTIŅOS YouTube kanālu statistika

PUSNAKTS ŠOVS SEPTIŅOS
abonenti
28,800
video skatījumi
15,179,217
Video skaits
855
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 14 - $ 86
0
pēdējās 7 dienas
abonenti
0
pēdējās 30 dienas
0
pēdējās 90 dienas
12,621
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
38,272
pēdējās 30 dienas
38,272
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
04.08.2020 Tue +10,818 $ 4 - $ 24
29.07.2020 Wed +15,225 $ 5 - $ 34
19.07.2020 Sun +12,229 $ 4 - $ 27
12.07.2020 Sun +412,206 $ 154 - $ 927
06.04.2020 Mon +540,681 $ 202 - $ 1.22K
16.02.2020 Sun +66,548 $ 24 - $ 149
11.02.2020 Tue +23,127 $ 8 - $ 52
10.02.2020 Mon +17,571 $ 6 - $ 39
09.02.2020 Sun +15,681 $ 5 - $ 35
08.02.2020 Sat +33,915 $ 12 - $ 76
05.02.2020 Wed +18,373 $ 6 - $ 41
04.02.2020 Tue +28,141 $ 10 - $ 63
02.02.2020 Sun +29,126 $ 10 - $ 65
31.01.2020 Fri +8,166 $ 3 - $ 18