Pastāsti par
ProSofi Pro Sofi
abonenti
152,000
video skatījumi
32,516,763
Video skaits
915
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2016
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

ProSofi YouTube kanālu statistika

ProSofi
abonenti
152,000
video skatījumi
32,516,763
Video skaits
915
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 389 - $ 2.34K
1,000
pēdējās 7 dienas
abonenti
5,000
pēdējās 30 dienas
17,000
pēdējās 90 dienas
247,678
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
1,039,580
pēdējās 30 dienas
3,901,256
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
15.07.2024 Mon +247,678 $ 92 - $ 557
11.07.2024 Thu +150,472 $ 56 - $ 338
07.07.2024 Sun +180,068 $ 67 - $ 405
03.07.2024 Wed +191,351 $ 71 - $ 430
30.06.2024 Sun +116,683 $ 43 - $ 262
26.06.2024 Wed +153,328 $ 57 - $ 344
23.06.2024 Sun +335,976 $ 125 - $ 755
14.06.2024 Fri +267,505 $ 100 - $ 601
09.06.2024 Sun +172,536 $ 64 - $ 388
05.06.2024 Wed +95,659 $ 35 - $ 215
03.06.2024 Mon +217,239 $ 81 - $ 488
29.05.2024 Wed +178,671 $ 67 - $ 402
24.05.2024 Fri +199,875 $ 74 - $ 449
19.05.2024 Sun +184,223 $ 69 - $ 414