Pastāsti par
That One Latvian Guy That One Latvian Guy
abonenti
2,580
video skatījumi
29,026
Video skaits
2
valsts
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2015
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

That One Latvian Guy YouTube kanālu statistika

That One Latvian Guy
abonenti
2,580
video skatījumi
29,026
Video skaits
2
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 0 - $ 4
-11
pēdējās 7 dienas
abonenti
-10
pēdējās 30 dienas
20
pēdējās 90 dienas
917
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
1,950
pēdējās 30 dienas
-56,423
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
01.08.2022 Mon +786 $ 0 - $ 1
26.07.2022 Tue +346 $ 0 - $ 0
21.07.2022 Thu +197 $ 0 - $ 0
17.07.2022 Sun +252 $ 0 - $ 0
12.07.2022 Tue +369 $ 0 - $ 0
07.07.2022 Thu +375 $ 0 - $ 0
03.07.2022 Sun +376 $ 0 - $ 0
29.06.2022 Wed +494 $ 0 - $ 1
25.06.2022 Sat +372 $ 0 - $ 0
21.06.2022 Tue +273 $ 0 - $ 0
18.06.2022 Sat +323 $ 0 - $ 0
15.06.2022 Wed +583 $ 0 - $ 1
10.06.2022 Fri +348 $ 0 - $ 0
06.06.2022 Mon -62,393 $ -23 - $ -140