Pastāsti par
Kastro Kastro
abonenti
166,000
video skatījumi
109,112,541
Video skaits
31
valsts
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2018
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

Kastro YouTube kanālu statistika

Kastro
abonenti
166,000
video skatījumi
109,112,541
Video skaits
31
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 236 - $ 1.42K
1,167
pēdējās 7 dienas
abonenti
1,000
pēdējās 30 dienas
5,000
pēdējās 90 dienas
213,332
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
631,020
pēdējās 30 dienas
3,427,311
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
03.08.2022 Wed +182,856 $ 68 - $ 411
28.07.2022 Thu +175,657 $ 65 - $ 395
23.07.2022 Sat +145,733 $ 54 - $ 327
19.07.2022 Tue +126,774 $ 47 - $ 285
14.07.2022 Thu +216,081 $ 81 - $ 486
08.07.2022 Fri +159,289 $ 59 - $ 358
04.07.2022 Mon +164,264 $ 61 - $ 369
01.07.2022 Fri +223,538 $ 83 - $ 502
26.06.2022 Sun +133,765 $ 50 - $ 300
22.06.2022 Wed +220,255 $ 82 - $ 495
19.06.2022 Sun +318,873 $ 119 - $ 717
16.06.2022 Thu +221,645 $ 83 - $ 498
11.06.2022 Sat +166,724 $ 62 - $ 375
07.06.2022 Tue +220,485 $ 82 - $ 496