Pastāsti par
FLER Fler
abonenti
384,000
video skatījumi
172,992,914
Video skaits
93
valsts
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2009
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

FLER YouTube kanālu statistika

FLER
abonenti
384,000
video skatījumi
172,992,914
Video skaits
93
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 615 - $ 3.69K
0
pēdējās 7 dienas
abonenti
0
pēdējās 30 dienas
1,000
pēdējās 90 dienas
577,505
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
1,641,757
pēdējās 30 dienas
3,946,312
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
01.02.2023 Wed +402,762 $ 151 - $ 906
29.01.2023 Sun +174,743 $ 65 - $ 393
26.01.2023 Thu +259,729 $ 97 - $ 584
23.01.2023 Mon +77,427 $ 29 - $ 174
20.01.2023 Fri +163,760 $ 61 - $ 368
16.01.2023 Mon +282,722 $ 106 - $ 636
12.01.2023 Thu +89,914 $ 33 - $ 202
09.01.2023 Mon +190,700 $ 71 - $ 429
03.01.2023 Tue +142,764 $ 53 - $ 321
31.12.2022 Sat +193,861 $ 72 - $ 436
27.12.2022 Tue +217,567 $ 81 - $ 489
24.12.2022 Sat +219,749 $ 82 - $ 494
21.12.2022 Wed +76,248 $ 28 - $ 171
19.12.2022 Mon +75,776 $ 28 - $ 170