Pastāsti par
Fabiano Baldasso Fabiano Baldasso
abonenti
169,000
video skatījumi
34,582,658
Video skaits
1058
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2012
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

Fabiano Baldasso YouTube kanālu statistika

Fabiano Baldasso
abonenti
169,000
video skatījumi
34,582,658
Video skaits
1058
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 555 - $ 3.33K
1,556
pēdējās 7 dienas
abonenti
4,000
pēdējās 30 dienas
6,000
pēdējās 90 dienas
646,916
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
1,481,320
pēdējās 30 dienas
2,496,958
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
02.08.2020 Sun +831,748 $ 311 - $ 1.87K
24.07.2020 Fri +649,572 $ 243 - $ 1.46K
18.07.2020 Sat +851,419 $ 319 - $ 1.92K
07.07.2020 Tue +164,219 $ 61 - $ 369
04.07.2020 Sat +4,149,708 $ 1.56K - $ 9.34K
18.04.2020 Sat +7,196,249 $ 2.7K - $ 16.2K
15.02.2020 Sat +660,400 $ 247 - $ 1.49K
11.02.2020 Tue +162,560 $ 60 - $ 365
10.02.2020 Mon +132,482 $ 49 - $ 298
09.02.2020 Sun +496,879 $ 186 - $ 1.12K
05.02.2020 Wed +260,581 $ 97 - $ 586
04.02.2020 Tue +269,090 $ 100 - $ 605
02.02.2020 Sun +432,997 $ 162 - $ 974
31.01.2020 Fri +69,187 $ 25 - $ 155