Pastāsti par
Davie504 Davie504
abonenti
5,410,000
video skatījumi
793,158,993
Video skaits
497
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2011
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

Davie504 YouTube kanālu statistika

Davie504
abonenti
5,410,000
video skatījumi
793,158,993
Video skaits
497
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 18.3K - $ 110K
90,000
pēdējās 7 dienas
abonenti
460,000
pēdējās 30 dienas
1,190,000
pēdējās 90 dienas
10,587,192
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
48,763,094
pēdējās 30 dienas
133,402,626
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
15.01.2020 Wed +2,176,720 $ 816 - $ 4.9K
13.01.2020 Mon +3,812,386 $ 1.43K - $ 8.58K
12.01.2020 Sun +860,895 $ 322 - $ 1.94K
11.01.2020 Sat +2,800,081 $ 1.05K - $ 6.3K
10.01.2020 Fri +937,110 $ 351 - $ 2.11K
08.01.2020 Wed +2,492,275 $ 934 - $ 5.61K
06.01.2020 Mon +3,654,220 $ 1.37K - $ 8.22K
04.01.2020 Sat +3,745,986 $ 1.4K - $ 8.43K
03.01.2020 Fri +789,338 $ 296 - $ 1.78K
01.01.2020 Wed +2,952,108 $ 1.11K - $ 6.64K
30.12.2019 Mon +4,776,793 $ 1.79K - $ 10.7K
28.12.2019 Sat +4,926,927 $ 1.85K - $ 11.1K
27.12.2019 Fri +565,300 $ 211 - $ 1.27K
25.12.2019 Wed +3,619,283 $ 1.36K - $ 8.14K