Pastāsti par
AZSAEF Azsaef
abonenti
19,100
video skatījumi
530,459
Video skaits
177
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2014
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

AZSAEF YouTube kanālu statistika

AZSAEF
abonenti
19,100
video skatījumi
530,459
Video skaits
177
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 1 - $ 7
0
pēdējās 7 dienas
abonenti
100
pēdējās 30 dienas
100
pēdējās 90 dienas
949
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
3,118
pēdējās 30 dienas
17,962
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
11.07.2024 Thu +542 $ 0 - $ 1
07.07.2024 Sun +316 $ 0 - $ 0
04.07.2024 Thu +542 $ 0 - $ 1
30.06.2024 Sun +364 $ 0 - $ 0
27.06.2024 Thu +417 $ 0 - $ 0
23.06.2024 Sun +937 $ 0 - $ 2
16.06.2024 Sun +639 $ 0 - $ 1
09.06.2024 Sun +9,072 $ 3 - $ 20
06.06.2024 Thu +355 $ 0 - $ 0
04.06.2024 Tue +547 $ 0 - $ 1
30.05.2024 Thu +453 $ 0 - $ 1
25.05.2024 Sat +460 $ 0 - $ 1
20.05.2024 Mon +528 $ 0 - $ 1
15.05.2024 Wed +1,519 $ 0 - $ 3