Pastāsti par
AFTV Aftv
abonenti
1,510,000
video skatījumi
1,302,794,088
Video skaits
17583
kategorija
YouTube lietotājs kopš
2012
Dalīties ar to, ja jums tas patīk

AFTV YouTube kanālu statistika

AFTV
abonenti
1,510,000
video skatījumi
1,302,794,088
Video skaits
17583
Aprēķinātais peļņa pēdējo 30 dienu laikā
$ 6.24K - $ 37.4K
0
pēdējās 7 dienas
abonenti
20,000
pēdējās 30 dienas
20,000
pēdējās 90 dienas
2,772,036
pēdējās 7 dienas
video skatījumi
16,635,988
pēdējās 30 dienas
31,355,365
pēdējās 90 dienas
Datums video skatījumi aptuvenie ieņēmumi
01.02.2023 Wed +1,087,837 $ 407 - $ 2.45K
29.01.2023 Sun +1,684,199 $ 631 - $ 3.79K
26.01.2023 Thu +2,463,120 $ 923 - $ 5.54K
23.01.2023 Mon +3,233,405 $ 1.21K - $ 7.28K
19.01.2023 Thu +3,358,409 $ 1.26K - $ 7.56K
15.01.2023 Sun +1,680,305 $ 630 - $ 3.78K
11.01.2023 Wed +907,372 $ 340 - $ 2.04K
08.01.2023 Sun +2,221,341 $ 833 - $ 5K
03.01.2023 Tue +1,770,809 $ 664 - $ 3.98K
31.12.2022 Sat +1,992,538 $ 747 - $ 4.48K
27.12.2022 Tue +539,231 $ 202 - $ 1.21K
24.12.2022 Sat +303,116 $ 113 - $ 682
21.12.2022 Wed +197,546 $ 74 - $ 444
19.12.2022 Mon +427,430 $ 160 - $ 961